HAKKIMDA

Hobilerim

Merhaba;
Macera tutkunu ve vahşi doğanın ender güzelliklerini görmek isteyen biri olarak, sebep ve sonuçların anlamsız bir kısır döngüyle yoğrulduğu şehir hayatından. Hayallerimdeki ovalara, vadilere, nehirlere doğru yolculuk etmek arayışındayken. Çatı arasından çıkardığım bisikletim ile. 20.000 km turladım. Ege, Akdeniz, Marmara bölgelerini daha sonra Makedonya, Kosova, Karadağ ve Arnavutluğu, Tackistan’ı gezdim. Her dağda aldığım oksijeni, her yokuşuda aldığım bir bardak suyu ve kimi zaman dağların eteklerinde, kimi zamanda kimselerin olmadığı ıssız çayırlarda kamp kurarak diyar bucak gezdim, turladım.

Artık daha güçlüyüm. Bedenim, ruhum ve düşüncelerim tamamen değişti. Artık dünya’ya ve yaşama son günümmüş gibi bakarak tadını çıkarmaya çalışıyorum. Sosyal ağdan siz sevgili takipçilerime, yaşadıklarımı aktarıyorum ve umut dolu hayelleriniz olsun istiyorum. Sağlıcakla kalınız…
Amacım yeni nesile ve yetişkinlerimize bisikletin hayatımızdaki asli rolünü anlatmak;
Sağlıklı yaşam.
Birey olarak doğal yaşama katkıda bulunmak.
Sosyal anlamda; çevreci birey, iyi toplum anlayışını hatırlatmak.
Bisikletim ile 6 Ülke ve Türkiye’nin 3 bölgesini gezdim. Bu süre zarfında seyahat ve antrenmanlarım dahil 20.000 km kadar bir mesafeyi bisikletim ile tamamladım ve devam ediyorum.
Motosikletim ile her yıl Türkiye’nin hemen hemen her bölgesini kamp yaparak turluyorum. Toplamda 80.000 bir mesafeyi de köy köy, koy koy gezdim dolaştım.
Sosyal Medya Hesaplarım:
Youtube
Instgram

Kariyerim

Merhaba;
Bilişim sektörüne ilgi ve merakım 15’li yaşlarımda başladı, Özel bir Üniversite de Sistem ve Ağ uzmanı olarak ve bir telekomünikasyon firmasında ise sistem uzmanı olarak görev aldım. Uzun bir süredir de Defansif Siber Güvenlik ve Ağ uzmanı olarak görev alıyorum. Buradaki paylaşımlarımıUzun bir süredir de Defansif Siber Güvenlik ve Ağ uzmanı olarak görev alıyorum. Buradaki paylaşımlarım; tecrübelerimi, günlük karşılaştığım siber güvenlik haberlerini, bildiklerime tekrar ulaşabilmek adına oluşturduğum not defteri olarak kullanıyorum.; tecrübelerimi, günlük karşılaştığım siber güvenlik haberlerini, bildiklerime tekrar ulaşabilmek adına oluşturduğum not defteri olarak kullanıyorum.
LinkedIn Hesabım: https://www.linkedin.com/in/furkanemir